Продукція > KYOCERA AVX > W3F11A2208AT1A
W3F11A2208AT1A
W3F11A2208AT1A KYOCERA AVX
AVX-Auto-W2FW3F.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP FEEDTHRU 22PF 100V 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: -20%, +50%
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 1206 (3216 Metric), 4 PC Pad
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.050" (1.27mm)
DC Resistance (DCR) (Max): 600mOhm
Part Status: Active
Capacitance: 22 pF
Current: 300 mA
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - W3F11A2208AT1A - Durchführungskondensator, drei Anschlüsse, 22 pF, 100 V, 300 mA, 1206 [Metrisch 3216], tariffCode: 85322400, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: -20%, +50%, Kondensatormontage: Oberflächenmontage, DC-Widerstand, max.: 0.6ohm, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Nennstrom: 300mA, Dielektrikum: C0G / NP0, euEccn: NLR, Kapazität: 22pF, Isolationswiderstand: 1Gohm, Produktpalette: W3F Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 100V, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Bauform - Kondensator: 1206 [Metrisch 3216], SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W3F11A2208AT1A W3F11A2208AT1A Виробник : KYOCERA AVX 2097719.pdf Description: KYOCERA AVX - W3F11A2208AT1A - Durchführungskondensator, drei Anschlüsse, 22 pF, 100 V, 300 mA, 1206 [Metrisch 3216]
tariffCode: 85322400
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: -20%, +50%
Kondensatormontage: Oberflächenmontage
DC-Widerstand, max.: 0.6ohm
isCanonical: N
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Nennstrom: 300mA
Dielektrikum: C0G / NP0
euEccn: NLR
Kapazität: 22pF
Isolationswiderstand: 1Gohm
Produktpalette: W3F Series
productTraceability: No
Nennspannung: 100V
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Bauform - Kondensator: 1206 [Metrisch 3216]
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
tariffCode: 85322400
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: -20%, +50%
DC-Widerstand, max.: 0.6ohm
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Nennstrom: 300mA
Dielektrikum: C0G / NP0
euEccn: NLR
Kapazität: 22pF
Isolationswiderstand: 1Gohm
Produktpalette: W3F Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 100V
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Мінімальне замовлення: 40
W3F11A2208AT1A W3F11A2208AT1A Виробник : KYOCERA AVX AVX-Auto-W2FW3F.pdf Description: CAP FEEDTHRU 22PF 100V 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: -20%, +50%
Voltage - Rated: 100V
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.050" (1.27mm)
Part Status: Active
Capacitance: 22 pF
Current: 300 mA
Мінімальне замовлення: 10
W3F11A2208AT1A W3F11A2208AT1A Виробник : Kyocera AVX AVX-Auto-W2FW3F.pdf Feed Through Capacitors 100V 22pF NP0 1206