Продукція > KYOCERA AVX > W3F15C1028AT1F
W3F15C1028AT1F
W3F15C1028AT1F Kyocera AVX
AVX-Auto-W2FW3F.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Feed Through Capacitors 50V 1000pF X7R 1206
на замовлення 54 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FEEDTHRU 1000PF 50V 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: -20%, +50%, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), 4 PC Pad, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.050" (1.27mm), DC Resistance (DCR) (Max): 600mOhm, Capacitance: 1000 pF, Current: 300 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W3F15C1028AT1F W3F15C1028AT1F Виробник : KYOCERA AVX AVX-Auto-W2FW3F.pdf Description: CAP FEEDTHRU 1000PF 50V 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: -20%, +50%
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 1206 (3216 Metric), 4 PC Pad
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.050" (1.27mm)
DC Resistance (DCR) (Max): 600mOhm
Capacitance: 1000 pF
Current: 300 mA
на замовлення 297 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
W3F15C1028AT1F AVX-Auto-W2FW3F.pdf
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: -20%, +50%
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: X7R
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.050" (1.27mm)
Capacitance: 1000 pF
Current: 300 mA