Продукція > KYOCERA AVX > W3F15C2228AT1A
W3F15C2228AT1A
W3F15C2228AT1A KYOCERA AVX
AVX-Auto-W2FW3F.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP FEEDTHRU 2200PF 50V 1206
Tolerance: -20%, +50%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 1206 (3216 Metric), 4 PC Pad
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.050" (1.27mm)
DC Resistance (DCR) (Max): 600mOhm
Capacitance: 2200 pF
Current: 300 mA
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - W3F15C2228AT1A - Durchführungskondensator, drei Anschlüsse, 2200 pF, 50 V, 300 mA, 1206 [Metrisch 3216], tariffCode: 85322400, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: -20%, +50%, Kondensatormontage: Oberflächenmontage, DC-Widerstand, max.: 0.6ohm, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Nennstrom: 300mA, Dielektrikum: X7R, euEccn: NLR, Kapazität: 2200pF, Isolationswiderstand: 1Gohm, Produktpalette: W3F Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 50V, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Bauform - Kondensator: 1206 [Metrisch 3216], SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W3F15C2228AT1A W3F15C2228AT1A Виробник : KYOCERA AVX 2097719.pdf Description: KYOCERA AVX - W3F15C2228AT1A - Durchführungskondensator, drei Anschlüsse, 2200 pF, 50 V, 300 mA, 1206 [Metrisch 3216]
tariffCode: 85322400
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: -20%, +50%
Kondensatormontage: Oberflächenmontage
DC-Widerstand, max.: 0.6ohm
isCanonical: N
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Nennstrom: 300mA
Dielektrikum: X7R
euEccn: NLR
Kapazität: 2200pF
Isolationswiderstand: 1Gohm
Produktpalette: W3F Series
productTraceability: No
Nennspannung: 50V
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Bauform - Kondensator: 1206 [Metrisch 3216]
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
W3F15C2228AT1A W3F15C2228AT1A Виробник : KYOCERA AVX AVX-Auto-W2FW3F.pdf Description: KYOCERA AVX - W3F15C2228AT1A - Durchführungskondensator, drei Anschlüsse, 2200 pF, 50 V, 300 mA, 1206 [Metrisch 3216]
tariffCode: 85322400
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: -20%, +50%
DC-Widerstand, max.: 0.6ohm
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Nennstrom: 300mA
Dielektrikum: X7R
euEccn: NLR
Kapazität: 2200pF
Isolationswiderstand: 1Gohm
Produktpalette: W3F Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 50V
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Мінімальне замовлення: 36
W3F15C2228AT1A W3F15C2228AT1A Виробник : KYOCERA AVX AVX-Auto-W2FW3F.pdf Description: CAP FEEDTHRU 2200PF 50V 1206
Tolerance: -20%, +50%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: X7R
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.050" (1.27mm)
Capacitance: 2200 pF
Current: 300 mA
Мінімальне замовлення: 10
W3F15C2228AT1A W3F15C2228AT1A Виробник : Kyocera AVX MultilayerFeedthruCapacitorsAndArrays-3161979.pdf Feed Through Capacitors 50V 2200pF X7R 1206
Мінімальне замовлення: 11
W3F15C2228AT1A Виробник : AVX AVX-Auto-W2FW3F.pdf
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 2.2nF; 50V; X7R; -20÷50%; SMD; 1206
Type of capacitor: ceramic
Kind of capacitor: MLCC
Capacitance: 2.2nF
Operating voltage: 50V
Dielectric: X7R
Tolerance: -20...50%
Mounting: SMD
Case - inch: 1206
Case - mm: 3216
Operating temperature: -55...125°C