Продукція > KYOCERA AVX > W3F15C2228AT1F
W3F15C2228AT1F
W3F15C2228AT1F Kyocera AVX
MultilayerFeedthruCapacitorsAndArrays-3161979.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Feed Through Capacitors 50V 2200pF X7R 1206
на замовлення 102 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W3F15C2228AT1F W3F15C2228AT1F Виробник : KYOCERA AVX AVX-Auto-W2FW3F.pdf Description: CAP FEEDTHRU 2200PF 50V 1206
на замовлення 359 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
W3F15C2228AT1F AVX-Auto-W2FW3F.pdf