Продукція > KYOCERA AVX > W3F15C2238AT1F
W3F15C2238AT1F
W3F15C2238AT1F KYOCERA AVX
AVX-Auto-W2FW3F.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP FEEDTHRU 0.022UF 50V 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: -20%, +50%
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 1206 (3216 Metric), 4 PC Pad
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.050" (1.27mm)
DC Resistance (DCR) (Max): 600mOhm
Part Status: Active
Capacitance: 0.022 µF
Current: 300 mA
Type: Feed Through
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CAP FEEDTHRU 0.022UF 50V 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: -20%, +50%, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), 4 PC Pad, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.050" (1.27mm), DC Resistance (DCR) (Max): 600mOhm, Part Status: Active, Capacitance: 0.022 µF, Current: 300 mA, Type: Feed Through.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W3F15C2238AT1F W3F15C2238AT1F Виробник : KYOCERA AVX AVX-Auto-W2FW3F.pdf Description: CAP FEEDTHRU 0.022UF 50V 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: -20%, +50%
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: X7R
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.050" (1.27mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.022 µF
Current: 300 mA
Type: Feed Through
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
W3F15C2238AT1F W3F15C2238AT1F Виробник : Kyocera AVX MultilayerFeedthruCapacitorsAndArrays-3161979.pdf Feed Through Capacitors 50V 22nF X7R 1206