Продукція > KYOCERA AVX > W3F35X8W01-U100D3B0C
W3F35X8W01-U100D3B0C
W3F35X8W01-U100D3B0C KYOCERA AVX
4437527.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: KYOCERA AVX - W3F35X8W01-U100D3B0C - HF-Antenne, 5.925 bis 7.125GHz, WiFi/WLAN/Bluetooth/ZigBee/M2M, 2.5dBi, 50 Ohm
tariffCode: 85177900
rohsCompliant: YES
Antenne: WiFi / WLAN / Bluetooth / ZigBee / M2M
Verstärkung: 2.5dBi
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
Eingangsimpedanz: 50ohm
usEccn: EAR99
VSWR: -
Frequenz, min.: 5.925GHz
Antennenmontage: Klebebefestigung / UFL-Steckverbinder
euEccn: NLR
Produktpalette: W Series
Antennenpolarisation: -
Frequenz, max.: 7.125GHz
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - W3F35X8W01-U100D3B0C - HF-Antenne, 5.925 bis 7.125GHz, WiFi/WLAN/Bluetooth/ZigBee/M2M, 2.5dBi, 50 Ohm, tariffCode: 85177900, rohsCompliant: YES, Antenne: WiFi / WLAN / Bluetooth / ZigBee / M2M, Verstärkung: 2.5dBi, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, isCanonical: Y, Eingangsimpedanz: 50ohm, usEccn: EAR99, VSWR: -, Frequenz, min.: 5.925GHz, Antennenmontage: Klebebefestigung / UFL-Steckverbinder, euEccn: NLR, Produktpalette: W Series, Eingangsleistung: -, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Antennenpolarisation: -, Frequenz, max.: 7.125GHz, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W3F35X8W01-U100D3B0C W3F35X8W01-U100D3B0C Виробник : KYOCERA AVX AVX-E_W3-Family.pdf Description: ANTENNA ASSY, WLAN 04 100 F
Features: Cable - 100mm
Packaging: Box
Mounting Type: Adhesive
Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.48GHz, 5.15GHz ~ 5.85GHz, 5.925GHz ~ 7.125GHz
Applications: Bluetooth, Wi-Fi, WLAN, Zigbee™
Gain: 2.3dBi, 5dBi, 2.5dBi
Termination: U.FL
Number of Bands: 3
Antenna Type: PCB Trace
Height (Max): 0.016" (0.40mm)
Return Loss: -15dB, -10dB, -6dB
Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz)
Frequency (Center/Band): 2.44GHz, 5.5GHz, 6.525GHz
RF Family/Standard: 802.15.4, Bluetooth, WiFi
Part Status: Active
на замовлення 785 шт:
Кількість Ціна
W3F35X8W01-U100D3B0C W3F35X8W01-U100D3B0C Виробник : KYOCERA AVX AVX_E_W3_Family-2949530.pdf Antennas WiFi 6E & 7 FPC 100mm Cable MHF Connector