Продукція > AVX > W3F41A4708AT1F
W3F41A4708AT1F AVX
W3F4_Series.pdf
Виробник: AVX
0603X4
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FEEDTHRU 47PF 100V 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: -20%, +50%, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), 4 PC Pad, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.128" L x 0.063" W (3.25mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Feed Through, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.048" (1.22mm), DC Resistance (DCR) (Max): 600mOhm, Capacitance: 47 pF, Current: 300 mA.
Інші пропозиції W3F41A4708AT1F
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W3F41A4708AT1F W3F41A4708AT1F Виробник : KYOCERA AVX W3F4_Series.pdf Description: CAP FEEDTHRU 47PF 100V 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: -20%, +50%
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 1206 (3216 Metric), 4 PC Pad
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.128" L x 0.063" W (3.25mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Feed Through
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.048" (1.22mm)
DC Resistance (DCR) (Max): 600mOhm
Capacitance: 47 pF
Current: 300 mA