Продукція > KYOCERA AVX > W3F45C4718AT1F
W3F45C4718AT1F
W3F45C4718AT1F KYOCERA AVX
W3F4_Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP FEEDTHRU 470PF 50V 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: -20%, +50%
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 1206 (3216 Metric), 4 PC Pad
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.128" L x 0.063" W (3.25mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.048" (1.22mm)
DC Resistance (DCR) (Max): 600mOhm
Capacitance: 470 pF
Current: 300 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FEEDTHRU 470PF 50V 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: -20%, +50%, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), 4 PC Pad, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.128" L x 0.063" W (3.25mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.048" (1.22mm), DC Resistance (DCR) (Max): 600mOhm, Capacitance: 470 pF, Current: 300 mA.
Інші пропозиції W3F45C4718AT1F
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W3F45C4718AT1F W3F45C4718AT1F Виробник : KYOCERA AVX W3F4_Series.pdf Description: CAP FEEDTHRU 470PF 50V 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: -20%, +50%
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: X7R
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.048" (1.22mm)
Capacitance: 470 pF
Current: 300 mA