Продукція > KYOCERA AVX > W3P35X8W04-U100D3B0A
W3P35X8W04-U100D3B0A
W3P35X8W04-U100D3B0A KYOCERA AVX
AVX_E_W3_Family-2949530.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Antennas WiFi 6E & 7 PCB 100m m Cable MHF Connecto
на замовлення 762 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ANT ASSY, WLAN 04 100 D0230, Features: Cable - 100mm, Packaging: Box, Mounting Type: Adhesive, Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.48GHz, 5.15GHz ~ 5.85GHz, 5.825GHz ~ 7.125GHz, Applications: Bluetooth, Wi-Fi, WLAN, Zigbee™, Gain: 2.3dBi, 5dBi, 2.5dBi, Termination: U.FL, Number of Bands: 3, Antenna Type: PCB Trace, Height (Max): 0.016" (0.40mm), Return Loss: -15dB, -10dB, -6dB, Frequency Group: Wide Band, Frequency (Center/Band): 2.44GHz, 5.5GHz, 6.475GHz, RF Family/Standard: 802.15.4, Bluetooth, WiFi, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
tariffCode: 85177900
rohsCompliant: YES
Stehwellenverhältnis (VSWR): -
Antenne: PCB-Antenne
Verstärkung: 2.5dBi
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Eingangsimpedanz: 50ohm
usEccn: 5A991.g
Frequenz, min.: 5.925GHz
Antennenmontage: Klebebefestigung
euEccn: NLR
Produktpalette: W3
Antennenpolarisation: -
Frequenz, max.: 7.125GHz
SVHC: No SVHC (17-Dec-2015)
на замовлення 492 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Features: Cable - 100mm
Packaging: Box
Mounting Type: Adhesive
Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.48GHz, 5.15GHz ~ 5.85GHz, 5.825GHz ~ 7.125GHz
Applications: Bluetooth, Wi-Fi, WLAN, Zigbee™
Gain: 2.3dBi, 5dBi, 2.5dBi
Termination: U.FL
Number of Bands: 3
Antenna Type: PCB Trace
Height (Max): 0.016" (0.40mm)
Return Loss: -15dB, -10dB, -6dB
Frequency Group: Wide Band
Frequency (Center/Band): 2.44GHz, 5.5GHz, 6.475GHz