W48-1-RB-B-BK-B
W48-1-RB-B-BK-B Lumex Opto/Components Inc.
W48-1256_(S-1).pdf
Виробник: Lumex Opto/Components Inc.
Description: PBS 12MM SPST 0.1A 48V MOM PLAST
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 10mA (AC)
Mounting Type: Panel Mount, Front
Circuit: SPST-NO
Type: Standard, Illuminated
Switch Function: Off-Mom
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Quick Connect - 0.110" (2.8mm), Wire Leads
Illumination Type, Color: LED, Blue
Illumination Voltage (Nominal): 3.1 VDC
Actuator Type: Round, Button, Domed
Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof
Panel Cutout Dimensions: Circular - 13.42mm Dia
Color - Actuator/Cap: Black
Part Status: Active
Voltage Rating - AC: 12 V
на замовлення 170 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PBS 12MM SPST 0.1A 48V MOM PLAST, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 10mA (AC), Mounting Type: Panel Mount, Front, Circuit: SPST-NO, Type: Standard, Illuminated, Switch Function: Off-Mom, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Quick Connect - 0.110" (2.8mm), Wire Leads, Illumination Type, Color: LED, Blue, Illumination Voltage (Nominal): 3.1 VDC, Actuator Type: Round, Button, Domed, Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof, Panel Cutout Dimensions: Circular - 13.42mm Dia, Color - Actuator/Cap: Black, Part Status: Active, Voltage Rating - AC: 12 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W48-1-RB-B-BK-B W48-1-RB-B-BK-B Виробник : Lumex W48_1256-2944542.pdf Pushbutton Switches PBS 12mm SPST 0.1A 48V mom plastic ill