W48M-612B
W48M-612B Lumex Opto/Components Inc.
W48M-1256AB.pdf
Виробник: Lumex Opto/Components Inc.
Description: SWITCH PUSHBUTTON 10MA 12V
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 10mA (DC)
Mounting Type: Panel Mount, Front
Circuit: SPST (DM)
Type: Standard, Illuminated
Switch Function: Off-On
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Illumination Type, Color: LED, Blue
Illumination Voltage (Nominal): 3.1 VDC
Actuator Type: Round, Button, Flush
Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof
Panel Cutout Dimensions: Circular - 19.15mm Dia
Color - Actuator/Cap: Silver
Voltage Rating - DC: 12 V
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SWITCH PUSHBUTTON 10MA 12V, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 10mA (DC), Mounting Type: Panel Mount, Front, Circuit: SPST (DM), Type: Standard, Illuminated, Switch Function: Off-On, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Illumination Type, Color: LED, Blue, Illumination Voltage (Nominal): 3.1 VDC, Actuator Type: Round, Button, Flush, Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof, Panel Cutout Dimensions: Circular - 19.15mm Dia, Color - Actuator/Cap: Silver, Voltage Rating - DC: 12 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W48M-612B W48M-612B Виробник : Lumex W48M_1256AB-2944554.pdf Pushbutton Switches PBS 19mm SPST 0.1A 48V maintain metal ill
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
W48M-612B W48M-612B Виробник : Lumex w48m-1256ab.pdf Switch Push Button OFF Mom SPST Flush Round Button 0.25A 48VDC Maintained Contact Panel Mount/Through Hole PC Pins Bulk