W48M-A12B
W48M-A12B Lumex Opto/Components Inc.
W48M-1256AB_(S-7).pdf
Виробник: Lumex Opto/Components Inc.
Description: PBS 19MM SPST 0.1A 48V MOM METAL
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 250mA (DC)
Mounting Type: Panel Mount, Front
Circuit: SPST-NO
Type: Standard, Illuminated
Switch Function: Off-Mom
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Wire Leads
Illumination Type, Color: LED, Blue
Illumination Voltage (Nominal): 3.1 VDC
Actuator Type: Round, Button, Flush
Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof
Panel Cutout Dimensions: Circular - 19.15mm Dia
Color - Actuator/Cap: Silver
Part Status: Active
Voltage Rating - DC: 12 V
на замовлення 85 шт:
Написати відгук
Description: PBS 19MM SPST 0.1A 48V MOM METAL, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 250mA (DC), Mounting Type: Panel Mount, Front, Circuit: SPST-NO, Type: Standard, Illuminated, Switch Function: Off-Mom, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Wire Leads, Illumination Type, Color: LED, Blue, Illumination Voltage (Nominal): 3.1 VDC, Actuator Type: Round, Button, Flush, Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof, Panel Cutout Dimensions: Circular - 19.15mm Dia, Color - Actuator/Cap: Silver, Part Status: Active, Voltage Rating - DC: 12 V.
Інші пропозиції W48M-A12B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W48M-A12B W48M-A12B Виробник : Lumex w48m-1256ab.pdf Switch Push Button OFF Mom SPST Flush Round Button 0.25A 48VDC Momentary Contact Panel Mount Wire Lead Bulk
на замовлення 5 шт:
W48M-A12B W48M-A12B Виробник : Lumex W48M_1256AB-2944554.pdf Pushbutton Switches PBS 19mm SPST 0.1A 48V mom metal wires ill