W4E315-CA05-51 EBM PAPST / PARTNER STOCK
w4e315ca0551-eng.pdf
Виробник: EBM PAPST / PARTNER STOCK
Description: EBM PAPST / PARTNER STOCK - W4E315-CA05-51 - AC FANS AC AXIAL FAN, 315MM, 230VA
tariffCode: 84145915
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
usEccn: EAR99
SVHC: To Be Advised
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC AXIAL FAN, Power (Watts): 135W, Features: Capacitor, Thermal Overload Protection (TOP), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 230VAC, Size / Dimension: Round - 397mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 1610 RPM, Air Flow: 1310.0 CFM (36.68m³/min), Width: 88.50mm, Operating Temperature: -13 ~ 140°F (-25 ~ 60°C), Termination: 4 Wire Leads, Approval Agency: CSA, UL, Ingress Protection: IP44, Fan Type: Tubeaxial, Static Pressure: 0.320 in H2O (79.7 Pa).
Інші пропозиції W4E315-CA05-51
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W4E315-CA05-51 W4E315-CA05-51 Виробник : ebm-papst Inc. Description: AC AXIAL FAN
Power (Watts): 135W
Features: Capacitor, Thermal Overload Protection (TOP)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Round - 397mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 1610 RPM
Air Flow: 1310.0 CFM (36.68m³/min)
Width: 88.50mm
Operating Temperature: -13 ~ 140°F (-25 ~ 60°C)
Termination: 4 Wire Leads
Approval Agency: CSA, UL
Ingress Protection: IP44
Fan Type: Tubeaxial
Static Pressure: 0.320 in H2O (79.7 Pa)
товару немає в наявності
W4E315-CA05-51 W4E315-CA05-51 Виробник : ebm-papst W4E315A-276755.pdf AC Fans AC Axial Fan, 315mm, 230VAC, 135W, 70dBA