Продукція > KYOCERA AVX > W4L14Z104MAT1S
W4L14Z104MAT1S
W4L14Z104MAT1S KYOCERA AVX
IDC-RoHS.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 0.1UF 4V X7S 0306
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (Multi-Terminal)
Voltage - Rated: 4V
Package / Case: 0306 (0816 Metric)
Temperature Coefficient: X7S
Size / Dimension: 0.032" L x 0.063" W (0.81mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.022" (0.55mm)
Capacitance: 0.1 µF
на замовлення 3990 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.1UF 4V X7S 0306, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Low ESL (Multi-Terminal), Voltage - Rated: 4V, Package / Case: 0306 (0816 Metric), Temperature Coefficient: X7S, Size / Dimension: 0.032" L x 0.063" W (0.81mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.022" (0.55mm), Capacitance: 0.1 µF.
Інші пропозиції W4L14Z104MAT1S
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W4L14Z104MAT1S W4L14Z104MAT1S Виробник : KYOCERA AVX IDC-RoHS.pdf Description: CAP CER 0.1UF 4V X7S 0306
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 4V
Temperature Coefficient: X7S
Capacitance: 0.1 µF