W54-XB1A4A10-35
W54-XB1A4A10-35 TE Connectivity / P&B
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_W54&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity / P&B
Circuit Breakers 35 Amps 1Pole Therm Circuit Brker
на замовлення 424 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: POTTER&BRUMFIELD - TE CONNECTIVITY - W54-XB1A4A10-35 - Thermischer Schutzschalter, Drücken für Reset, W54 Series, 35 A, 1-polig, 250 V, Panel, tariffCode: 85362010, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Nennstrom: 35A, Nennspannung V AC: 250V, Nennspannung, V DC: -, euEccn: NLR, Polzahl: 1-polig, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Schutzschaltermontage: Panel, usEccn: EAR99, Produktpalette: W54 Series, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W54-XB1A4A10-35 W54-XB1A4A10-35 Виробник : POTTER&BRUMFIELD - TE CONNECTIVITY 2917187.pdf Description: POTTER&BRUMFIELD - TE CONNECTIVITY - W54-XB1A4A10-35 - Thermischer Schutzschalter, Drücken für Reset, W54 Series, 35 A, 1-polig, 250 V, Panel
tariffCode: 85362010
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Nennstrom: 35A
Nennspannung V AC: 250V
Nennspannung, V DC: -
euEccn: NLR
Polzahl: 1-polig
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Schutzschaltermontage: Panel
usEccn: EAR99
Produktpalette: W54 Series
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 51 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
W54-XB1A4A10-35 W54-XB1A4A10-35 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_W54&DocType=DS&DocLang=English Description: CIR BRKR THRM 35A 250VAC
Packaging: Tray
Current Rating (Amps): 35A
Mounting Type: Panel Mount
Actuator Type: Push to Reset
Breaker Type: Thermal
Part Status: Active
Voltage Rating - AC: 250 V