W57-XB1A7A10-10
W57-XB1A7A10-10 TE Connectivity / P&B
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_W57&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity / P&B
Circuit Breakers 10A PUSH TO RESET
на замовлення 992 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: POTTER&BRUMFIELD - TE CONNECTIVITY - W57-XB1A7A10-10 - THERMAL CIRCUIT BREAKER, 1P, 10A, 250VAC, tariffCode: 0, productTraceability: No, rohsCompliant: Y-EX, Nennstrom: 10A, Nennspannung V AC: 250V, Nennspannung, V DC: -, euEccn: NLR, Polzahl: 1 Pole, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, directShipCharge: 25, Schutzschaltermontage: Panel, usEccn: EAR99, Produktpalette: W57 Series.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W57-XB1A7A10-10 W57-XB1A7A10-10 Виробник : POTTER&BRUMFIELD - TE CONNECTIVITY DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_W57&DocType=DS&DocLang=English Description: POTTER&BRUMFIELD - TE CONNECTIVITY - W57-XB1A7A10-10 - THERMAL CIRCUIT BREAKER, 1P, 10A, 250VAC
tariffCode: 0
productTraceability: No
rohsCompliant: Y-EX
Nennstrom: 10A
Nennspannung V AC: 250V
Nennspannung, V DC: -
euEccn: NLR
Polzahl: 1 Pole
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
directShipCharge: 25
Schutzschaltermontage: Panel
usEccn: EAR99
Produktpalette: W57 Series
на замовлення 619 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
W57-XB1A7A10-10 W57-XB1A7A10-10 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_W57&DocType=DS&DocLang=English Description: CIR BRKR THRM 10A 250VAC
Packaging: Tray
Current Rating (Amps): 10A
Mounting Type: Panel Mount
Actuator Type: Push to Reset
Breaker Type: Thermal
Voltage Rating - AC: 250 V