W58-XC4C12A-25
W58-XC4C12A-25 TE Connectivity / P&B
NG_DS_1308242_W58_0510-1544361.pdf
Виробник: TE Connectivity / P&B
Circuit Breakers 25A PUSH TO RESET ST
на замовлення 241 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: POTTER&BRUMFIELD - TE CONNECTIVITY - W58-XC4C12A-25 - CIRCUIT BREAKER, THERMAL, 1P, 250V, 25A, tariffCode: 85362010, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, rohsCompliant: YES, Nennstrom: 25A, Nennspannung V AC: 250V, Nennspannung, V DC: 50V, euEccn: NLR, Polzahl: 1 Pole, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, directShipCharge: 25, Schutzschaltermontage: Panel, usEccn: EAR99, Produktpalette: W58 Series, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W58-XC4C12A-25 W58-XC4C12A-25 Виробник : POTTER&BRUMFIELD - TE CONNECTIVITY DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_W58&DocType=DS&DocLang=English Description: POTTER&BRUMFIELD - TE CONNECTIVITY - W58-XC4C12A-25 - CIRCUIT BREAKER, THERMAL, 1P, 250V, 25A
tariffCode: 85362010
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
Nennstrom: 25A
Nennspannung V AC: 250V
Nennspannung, V DC: 50V
euEccn: NLR
Polzahl: 1 Pole
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
directShipCharge: 25
Schutzschaltermontage: Panel
usEccn: EAR99
Produktpalette: W58 Series
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 441 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
W58-XC4C12A-25 W58-XC4C12A-25 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_W58&DocType=DS&DocLang=English Description: CIR BRKR THRM 25A 250VAC 50VDC
Packaging: Tray
Current Rating (Amps): 25A
Mounting Type: Panel Mount
Actuator Type: Push to Reset
Breaker Type: Thermal
Voltage Rating - AC: 250 V
Voltage Rating - DC: 50 V