W6108B0100
W6108B0100 Pulse Electronics
datasheet_w6108b0100_1686187218-3217866.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Antennas 4x4 MIMO WiFi-6E FPC Antenna 100mm
на замовлення 750 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PULSE ELECTRONICS - W6108B0100 - HF-Antenne 5.15-7.15GHz, WiFi 6E/WiFi 7/WLAN/MIMO 7.4dBi linear, Klebebefestigung/UFL-Steckverbinder, tariffCode: 85291069, rohsCompliant: YES, Antenne: WiFi 6E / WiFi 7 / WLAN / MIMO, Verstärkung: 7.4dBi, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, isCanonical: Y, Eingangsimpedanz: 50ohm, usEccn: EAR99, VSWR: -, Frequenz, min.: 5.15GHz, Antennenmontage: Klebebefestigung / UFL-Steckverbinder, euEccn: NLR, Produktpalette: -, Eingangsleistung: 1W, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Antennenpolarisation: Linear, Frequenz, max.: 7.15GHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
tariffCode: 85291069
rohsCompliant: YES
Antenne: WiFi 6E / WiFi 7 / WLAN / MIMO
Verstärkung: 7.4dBi
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
Eingangsimpedanz: 50ohm
usEccn: EAR99
VSWR: -
Frequenz, min.: 5.15GHz
Antennenmontage: Klebebefestigung / UFL-Steckverbinder
euEccn: NLR
Produktpalette: -
Eingangsleistung: 1W
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Antennenpolarisation: Linear
Frequenz, max.: 7.15GHz
на замовлення 98 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
W6108B0100 W6108B0100 Виробник : Pulse Electronics w6108b0100 Description: ANT MIMO WIFI 6E FPC 100MM 4X4
Features: Cable - 100mm
Packaging: Bag
Mounting Type: Adhesive
Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.48GHz, 5.15GHz ~ 7.15GHz
Applications: Wi-Fi
Gain: 3.7dBi, 7.4dBi
Termination: U.FL
Number of Bands: 2
Antenna Type: Flat Patch
Return Loss: 7dB
Frequency Group: Wide Band
Frequency (Center/Band): 2.44GHz, 6.15GHz
RF Family/Standard: WiFi
Power - Max: 1 W