W69-X2Q12-15
W69-X2Q12-15 TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
product-8-1393253-5.datasheet.pdf
Виробник: TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Description: CIR BRKR MAG-HYDR 15A 277VAC
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 15A
Mounting Type: Panel Mount
Actuator Type: Lever
Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay)
Part Status: Active
Voltage Rating - AC: 277 V
Number of Poles: 3
на замовлення 31 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: POTTER&BRUMFIELD - TE CONNECTIVITY - W69-X2Q12-15 - CIRCUIT BREAKER, HYDROMAGNETIC, 3P, 277V, 15A, tariffCode: 85361010, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Spannungsfestigkeit: 1.5kV, rohsCompliant: YES, Nennstrom: 15A, euEccn: NLR, Polzahl: 3 Pole, Ausschaltvermögen: 5kA, hazardous: false, Auslösezeit: 20s, rohsPhthalatesCompliant: YES, AC-Eingangsspannung: 277V, directShipCharge: 25, usEccn: EAR99, Produktpalette: W6 Series.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W69-X2Q12-15 W69-X2Q12-15 Виробник : POTTER&BRUMFIELD - TE CONNECTIVITY 2004011.pdf Description: POTTER&BRUMFIELD - TE CONNECTIVITY - W69-X2Q12-15 - CIRCUIT BREAKER, HYDROMAGNETIC, 3P, 277V, 15A
tariffCode: 85361010
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Spannungsfestigkeit: 1.5kV
rohsCompliant: YES
Nennstrom: 15A
euEccn: NLR
Polzahl: 3 Pole
Ausschaltvermögen: 5kA
hazardous: false
Auslösezeit: 20s
rohsPhthalatesCompliant: YES
AC-Eingangsspannung: 277V
directShipCharge: 25
usEccn: EAR99
Produktpalette: W6 Series
на замовлення 12 шт:
Кількість Ціна
W69-X2Q12-15 W69-X2Q12-15 Виробник : TE Connectivity / P&B NG_DS_1308242_w6w9_1115-713381.pdf Circuit Breakers CIRCUIT BREAKER SWITCH 15A WH