W69-X2Q12-30
W69-X2Q12-30 POTTER&BRUMFIELD - TE CONNECTIVITY
2004011.pdf
Виробник: POTTER&BRUMFIELD - TE CONNECTIVITY
Description: POTTER&BRUMFIELD - TE CONNECTIVITY - W69-X2Q12-30 - CIRCUIT BREAKER, HYDROMAGNETIC, 3P, 277V, 30A
tariffCode: 85363010
productTraceability: No
Spannungsfestigkeit: 1.5kV
rohsCompliant: YES
Nennstrom: 30A
euEccn: NLR
Polzahl: 3 Pole
Ausschaltvermögen: 2.5kA
hazardous: false
Auslösezeit: 20s
rohsPhthalatesCompliant: YES
AC-Eingangsspannung: 277V
directShipCharge: 25
usEccn: EAR99
Produktpalette: W6 Series
на замовлення 47 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: POTTER&BRUMFIELD - TE CONNECTIVITY - W69-X2Q12-30 - CIRCUIT BREAKER, HYDROMAGNETIC, 3P, 277V, 30A, tariffCode: 85363010, productTraceability: No, Spannungsfestigkeit: 1.5kV, rohsCompliant: YES, Nennstrom: 30A, euEccn: NLR, Polzahl: 3 Pole, Ausschaltvermögen: 2.5kA, hazardous: false, Auslösezeit: 20s, rohsPhthalatesCompliant: YES, AC-Eingangsspannung: 277V, directShipCharge: 25, usEccn: EAR99, Produktpalette: W6 Series.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W69-X2Q12-30 W69-X2Q12-30 Виробник : TE Connectivity / P&B NG_DS_1308242_w6w9_1115-714344.pdf Circuit Breakers 30A 3 POLE 3 TOGGLE
на замовлення 26 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
W69-X2Q12-30 W69-X2Q12-30 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_w6w9&DocType=DS&DocLang=English Description: CIR BRKR MAG-HYDR 30A 277VAC