Продукція > WIN > W78E051C-40DL
W78E051C-40DL WIN
Виробник: WIN
06+
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC MCU 8BIT 4KB FLASH 40DIP, Packaging: Tube, Package / Case: 40-DIP, Mounting Type: Through Hole, Speed: 40MHz, Program Memory Size: 4KB (4K x 8), RAM Size: 128 x 8, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Oscillator Type: External, Program Memory Type: FLASH, Core Processor: 8051, Core Size: 8-Bit, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 4.5V ~ 5.5V, Connectivity: EBI/EMI, UART/USART, Peripherals: POR, WDT, Number of I/O: 32, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції W78E051C-40DL
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W78E051C40DL Виробник : Winbond W78E51C_W78E051Ce.pdf
Packaging: Tube
Package / Case: 40-DIP
Mounting Type: Through Hole
Speed: 40MHz
Program Memory Size: 4KB (4K x 8)
RAM Size: 128 x 8
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Oscillator Type: External
Program Memory Type: FLASH
Core Processor: 8051
Core Size: 8-Bit
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 4.5V ~ 5.5V