Продукція > W78 > W78E052C-40PL
W78E052C-40PL
Виробник:
на замовлення 747 шт:
Написати відгук
Технічний опис W78E052C-40PL
Description: IC MCU 8BIT 8KB FLASH 44PLCC, Packaging: Tube, Package / Case: 44-LCC (J-Lead), Mounting Type: Surface Mount, Speed: 40MHz, Program Memory Size: 8KB (8K x 8), RAM Size: 256 x 8, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Oscillator Type: Internal, Program Memory Type: FLASH, Core Processor: 8051, Core Size: 8-Bit, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 4.5V ~ 5.5V, Connectivity: EBI/EMI, UART/USART, Peripherals: POR, WDT, Number of I/O: 36, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції W78E052C-40PL
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W78E052C40PL W78E52Ce.pdf
на замовлення 1500 шт:
Packaging: Tube
Package / Case: 44-LCC (J-Lead)
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 40MHz
Program Memory Size: 8KB (8K x 8)
RAM Size: 256 x 8
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Core Size: 8-Bit
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 4.5V ~ 5.5V