Продукція > W78 > W78E054C40FL
W78E054C40FL
W78E%280%2954C.pdf
Виробник:
на замовлення 7734 шт:
Написати відгук
Технічний опис W78E054C40FL
Description: IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44QFP, Packaging: Tray, Package / Case: 44-BQFP, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 40MHz, Program Memory Size: 16KB (16K x 8), RAM Size: 256 x 8, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Oscillator Type: Internal, Program Memory Type: FLASH, Core Processor: 8051, Core Size: 8-Bit, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 4.5V ~ 5.5V, Connectivity: EBI/EMI, UART/USART, Peripherals: POR, WDT, Number of I/O: 36, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції W78E054C40FL
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tray
Package / Case: 44-BQFP
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 40MHz
Program Memory Size: 16KB (16K x 8)
RAM Size: 256 x 8
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Core Size: 8-Bit
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 4.5V ~ 5.5V