Продукція > WINB0N > W78E054C40PL
W78E054C40PL WINb0n
W78E%280%2954C.pdf
Виробник: WINb0n
09+ SOP8
на замовлення 2500 шт:
Написати відгук
Description: IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44PLCC, Packaging: Tube, Package / Case: 44-LCC (J-Lead), Mounting Type: Surface Mount, Speed: 40MHz, Program Memory Size: 16KB (16K x 8), RAM Size: 256 x 8, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Oscillator Type: Internal, Program Memory Type: FLASH, Core Processor: 8051, Core Size: 8-Bit, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 4.5V ~ 5.5V, Connectivity: EBI/EMI, UART/USART, Peripherals: POR, WDT, Number of I/O: 36, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції W78E054C40PL
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tube
Package / Case: 44-LCC (J-Lead)
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 40MHz
Program Memory Size: 16KB (16K x 8)
RAM Size: 256 x 8
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Core Size: 8-Bit
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 4.5V ~ 5.5V