Продукція > W78 > W78L058A24FL
W78L058A24FL
W78LE58_W78L058Af.pdf
Виробник:
на замовлення 7680 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис W78L058A24FL
Description: IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44QFP, Packaging: Tray, Package / Case: 44-BQFP, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 24MHz, Program Memory Size: 32KB (32K x 8), RAM Size: 512 x 8, Operating Temperature: 0°C ~ 60°C (TA), Oscillator Type: Internal, Program Memory Type: FLASH, Core Processor: 8051, Core Size: 8-Bit, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 2.4V ~ 5.5V, Connectivity: EBI/EMI, UART/USART, Peripherals: POR, WDT, Number of I/O: 36, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції W78L058A24FL
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tray
Package / Case: 44-BQFP
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 24MHz
Program Memory Size: 32KB (32K x 8)
RAM Size: 512 x 8
Operating Temperature: 0°C ~ 60°C (TA)
Oscillator Type: Internal
Program Memory Type: FLASH
Core Processor: 8051
Core Size: 8-Bit
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 2.4V ~ 5.5V