Продукція > W78 > W78L516A24DL
W78L516A24DL
W77L516A_A9.pdf
Виробник:
на замовлення 5646 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис W78L516A24DL
Description: IC MCU 8BIT 64KB FLASH 40DIP, Packaging: Tube, Package / Case: 40-DIP, Mounting Type: Through Hole, Speed: 24MHz, Program Memory Size: 64KB (64K x 8), RAM Size: 1.25K x 8, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Oscillator Type: Internal, Program Memory Type: FLASH, Core Processor: 80C52, Core Size: 8-Bit, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 2.7V ~ 5.5V, Connectivity: EBI/EMI, Serial Port, Peripherals: POR, WDT, Part Status: Obsolete, Number of I/O: 32, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції W78L516A24DL
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tube
Package / Case: 40-DIP
Mounting Type: Through Hole
Speed: 24MHz
Program Memory Size: 64KB (64K x 8)
RAM Size: 1.25K x 8
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Oscillator Type: Internal
Program Memory Type: FLASH
Core Processor: 80C52
Core Size: 8-Bit
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 2.7V ~ 5.5V