Продукція > W78 > W78L516A24FL
W78L516A24FL
W77L516A_A9.pdf
Виробник:
на замовлення 540 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис W78L516A24FL
Description: IC MCU 8BIT 64KB FLASH 44QFP, Packaging: Tray, Package / Case: 44-BQFP, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 24MHz, Program Memory Size: 64KB (64K x 8), RAM Size: 1.25K x 8, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Oscillator Type: Internal, Program Memory Type: FLASH, Core Processor: 80C52, Core Size: 8-Bit, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 2.7V ~ 5.5V, Connectivity: EBI/EMI, Serial Port, Peripherals: POR, WDT, Part Status: Obsolete, Number of I/O: 36, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції W78L516A24FL
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tray
Package / Case: 44-BQFP
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 24MHz
Program Memory Size: 64KB (64K x 8)
RAM Size: 1.25K x 8
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Oscillator Type: Internal
Program Memory Type: FLASH
Core Processor: 80C52
Core Size: 8-Bit
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 2.7V ~ 5.5V