W92-X1110-20
W92-X1110-20 POTTER&BRUMFIELD - TE CONNECTIVITY
2004011.pdf
Виробник: POTTER&BRUMFIELD - TE CONNECTIVITY
Description: POTTER&BRUMFIELD - TE CONNECTIVITY - W92-X1110-20 - CIRCUIT BREAKER, HYDROMAGNETIC, 2P, 277V, 20A
tariffCode: 85361010
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Spannungsfestigkeit: 1.5kV
rohsCompliant: YES
Nennstrom: 20A
Anzahl der Pole: 2 Pole
euEccn: NLR
Ausschaltvermögen: 0
hazardous: false
Auslösezeit: 0
rohsPhthalatesCompliant: YES
AC-Eingangsspannung: 277V
directShipCharge: 25
usEccn: EAR99
Produktpalette: W9 Series
SVHC: No SVHC (17-Dec-2014)
на замовлення 31 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: POTTER&BRUMFIELD - TE CONNECTIVITY - W92-X1110-20 - CIRCUIT BREAKER, HYDROMAGNETIC, 2P, 277V, 20A, tariffCode: 85361010, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Spannungsfestigkeit: 1.5kV, rohsCompliant: YES, Nennstrom: 20A, Anzahl der Pole: 2 Pole, euEccn: NLR, Ausschaltvermögen: 0, hazardous: false, Auslösezeit: 0, rohsPhthalatesCompliant: YES, AC-Eingangsspannung: 277V, directShipCharge: 25, usEccn: EAR99, Produktpalette: W9 Series, SVHC: No SVHC (17-Dec-2014).
Інші пропозиції W92-X1110-20
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W92-X1110-20 W92-X1110-20 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_w6w9&DocType=DS&DocLang=English Description: CIR BRKR MAG-HYDR 20A 277VAC
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 20A
Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay)
Voltage Rating - AC: 277 V