W92-X112-15
W92-X112-15 POTTER&BRUMFIELD - TE CONNECTIVITY
2004011.pdf
Виробник: POTTER&BRUMFIELD - TE CONNECTIVITY
Description: POTTER&BRUMFIELD - TE CONNECTIVITY - W92-X112-15 - Thermisch-magnetische Schutzschalter, W9 Series, 15 A, 2-polig, 277 V, Panel
tariffCode: 85363030
productTraceability: No
rohsCompliant: Y-EX
Nennstrom: 15A
Nennspannung V AC: 277V
Anzahl der Pole: 2-polig
Nennspannung, V DC: -
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Schutzschaltermontage: Panel
usEccn: EAR99
Produktpalette: W9 Series
SVHC: Cadmium oxide (21-Jan-2025)
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: POTTER&BRUMFIELD - TE CONNECTIVITY - W92-X112-15 - Thermisch-magnetische Schutzschalter, W9 Series, 15 A, 2-polig, 277 V, Panel, tariffCode: 85363030, productTraceability: No, rohsCompliant: Y-EX, Nennstrom: 15A, Nennspannung V AC: 277V, Anzahl der Pole: 2-polig, Nennspannung, V DC: -, euEccn: NLR, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Schutzschaltermontage: Panel, usEccn: EAR99, Produktpalette: W9 Series, SVHC: Cadmium oxide (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W92-X112-15 W92-X112-15 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_w6w9&DocType=DS&DocLang=English Description: CIR BRKR MAG-HYDR 15A 277VAC
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 15A
Mounting Type: Panel Mount
Actuator Type: Lever
Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay)
Voltage Rating - AC: 277 V
Number of Poles: 2
на замовлення 30 шт:
Кількість Ціна
W92-X112-15 W92-X112-15 Виробник : TE Connectivity / P&B DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_w6w9&DocType=DS&DocLang=English Circuit Breakers 15A 2 POLE 2 TOGGLE