W93-X1110-30
W93-X1110-30 TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_w6w9&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Description: CIR BRKR MAG-HYDR 30A 277VAC
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: POTTER&BRUMFIELD - TE CONNECTIVITY - W93-X1110-30 - CIRCUIT BREAKER, HYDROMAGNETIC, 3P, 277V, 30A, tariffCode: 85361010, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Spannungsfestigkeit: 1.5kV, rohsCompliant: YES, Nennstrom: 30A, euEccn: NLR, Polzahl: 3 Pole, Ausschaltvermögen: 5kA, hazardous: false, Auslösezeit: 100s, rohsPhthalatesCompliant: YES, AC-Eingangsspannung: 277V, directShipCharge: 25, usEccn: EAR99, Produktpalette: W9 Series.
Інші пропозиції W93-X1110-30
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W93-X1110-30 W93-X1110-30 Виробник : POTTER&BRUMFIELD - TE CONNECTIVITY 2004011.pdf Description: POTTER&BRUMFIELD - TE CONNECTIVITY - W93-X1110-30 - CIRCUIT BREAKER, HYDROMAGNETIC, 3P, 277V, 30A
tariffCode: 85361010
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Spannungsfestigkeit: 1.5kV
rohsCompliant: YES
Nennstrom: 30A
euEccn: NLR
Polzahl: 3 Pole
Ausschaltvermögen: 5kA
hazardous: false
Auslösezeit: 100s
rohsPhthalatesCompliant: YES
AC-Eingangsspannung: 277V
directShipCharge: 25
usEccn: EAR99
Produktpalette: W9 Series
на замовлення 17 шт:
W93-X1110-30 W93-X1110-30 Виробник : TE Connectivity / P&B NG_DS_1308242_w6w9_1115-720053.pdf Circuit Breakers CIRCUIT BREAKER SWITCH 30A BLK