W93-X112-20
W93-X112-20 TE Connectivity / P&B
ENG_DS_1308242_w6w9_A1.pdf
Виробник: TE Connectivity / P&B
Circuit Breakers CIRCUIT BREAKER SWITCH 20A BLK
на замовлення 63 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: POTTER&BRUMFIELD - TE CONNECTIVITY - W93-X112-20 - CIRCUIT BREAKER, HYDROMAGNETIC, 3P, 277V, 20A, tariffCode: 85363030, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Spannungsfestigkeit: 1.5kV, rohsCompliant: YES, Nennstrom: 20A, euEccn: NLR, Polzahl: 3 Pole, Ausschaltvermögen: 5kA, hazardous: false, Auslösezeit: 20s, rohsPhthalatesCompliant: YES, AC-Eingangsspannung: 277V, directShipCharge: 25, usEccn: EAR99, Produktpalette: W9 Series.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W93-X112-20 W93-X112-20 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays product-1393255-4.datasheet.pdf Description: CIR BRKR MAG-HYDR 20A 277VAC
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 20A
Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay)
Voltage Rating - AC: 277 V
Number of Poles: 3
на замовлення 42 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
W93-X112-20 W93-X112-20 Виробник : POTTER&BRUMFIELD - TE CONNECTIVITY product-1393255-4.datasheet.pdf Description: POTTER&BRUMFIELD - TE CONNECTIVITY - W93-X112-20 - CIRCUIT BREAKER, HYDROMAGNETIC, 3P, 277V, 20A
tariffCode: 85363030
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Spannungsfestigkeit: 1.5kV
rohsCompliant: YES
Nennstrom: 20A
euEccn: NLR
Polzahl: 3 Pole
Ausschaltvermögen: 5kA
hazardous: false
Auslösezeit: 20s
rohsPhthalatesCompliant: YES
AC-Eingangsspannung: 277V