Продукція > WINBOND > W972GG6KB-18
W972GG6KB-18
W972GG6KB-18 Winbond
15w972gg6kb_a03_20170213.pdf
Виробник: Winbond
DRAM Chip DDR2 SDRAM 2Gbit 128Mx16 1.8V 84-Pin WBGA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC DRAM 2GBIT PAR 84WBGA, Packaging: Tray, Package / Case: 84-TFBGA, Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 2Gbit, Memory Type: Volatile, Operating Temperature: 0°C ~ 85°C (TC), Voltage - Supply: 1.7V ~ 1.9V, Technology: SDRAM - DDR2, Clock Frequency: 533 MHz, Memory Format: DRAM, Supplier Device Package: 84-WBGA (8x12.5), Write Cycle Time - Word, Page: 15ns, Memory Interface: Parallel, Access Time: 58.125 ns, Memory Organization: 128M x 16, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції W972GG6KB-18
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tray
Package / Case: 84-TFBGA
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 2Gbit
Memory Type: Volatile
Operating Temperature: 0°C ~ 85°C (TC)
Voltage - Supply: 1.7V ~ 1.9V
Technology: SDRAM - DDR2
Clock Frequency: 533 MHz