Продукція > WINBOND > W9751G6NB-18
W9751G6NB-18 Winbond
search-resource-file.pdf
Виробник: Winbond
DRAM Chip DDR2 SDRAM 512Mbit 32Mx16 1.8V 84-Pin VFBGA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC DRAM 512MBIT PAR 84VFBGA, Packaging: Tray, Package / Case: 84-VFBGA, Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 512Mbit, Memory Type: Volatile, Operating Temperature: 0°C ~ 85°C (TC), Voltage - Supply: 1.7V ~ 1.9V, Technology: SDRAM - DDR2, Clock Frequency: 533 MHz, Memory Format: DRAM, Supplier Device Package: 84-VFBGA (8x12.5), Part Status: Active, Write Cycle Time - Word, Page: 15ns, Memory Interface: Parallel, Access Time: 58.125 ns, Memory Organization: 32M x 16, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції W9751G6NB-18
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tray
Package / Case: 84-VFBGA
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 512Mbit
Memory Type: Volatile
Operating Temperature: 0°C ~ 85°C (TC)
Voltage - Supply: 1.7V ~ 1.9V
Technology: SDRAM - DDR2
Clock Frequency: 533 MHz