Продукція > KYOCERA AVX > WAP3015W08-U100D3B0A
WAP3015W08-U100D3B0A
WAP3015W08-U100D3B0A KYOCERA AVX
3919513.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: KYOCERA AVX - WAP3015W08-U100D3B0A - PCB-ANTENNE, 5.15-5.85GHZ, 6.7DBI
tariffCode: 85177000
rohsCompliant: YES
Antenne: PCB-Antenne
Verstärkung: 6.7dBi
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
Eingangsimpedanz: 50ohm
usEccn: 5A991.g
VSWR: -
Frequenz, min.: 5.15GHz
Antennenmontage: Klebebefestigung
euEccn: NLR
Produktpalette: WX
Eingangsleistung: -
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Antennenpolarisation: -
Frequenz, max.: 5.85GHz
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 741 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - WAP3015W08-U100D3B0A - PCB-ANTENNE, 5.15-5.85GHZ, 6.7DBI, tariffCode: 85177000, rohsCompliant: YES, Antenne: PCB-Antenne, Verstärkung: 6.7dBi, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, isCanonical: Y, Eingangsimpedanz: 50ohm, usEccn: 5A991.g, VSWR: -, Frequenz, min.: 5.15GHz, Antennenmontage: Klebebefestigung, euEccn: NLR, Produktpalette: WX, Eingangsleistung: -, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Antennenpolarisation: -, Frequenz, max.: 5.85GHz, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Box
Features: Cable - 100mm
Mounting Type: Adhesive
Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.48GHz, 5.15GHz ~ 5.85GHz
Applications: Wi-Fi
Gain: 3dBi, 6.7dBi
Termination: U.FL
Number of Bands: 2
Antenna Type: PCB Trace
Height (Max): 0.031" (0.80mm)
Return Loss: -8.4dB, 8.7dB
Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz)
Frequency (Center/Band): 2.44GHz, 5.5GHz
RF Family/Standard: WiFi
Part Status: Active
на замовлення 3440 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
WAP3015W08-U100D3B0A WAP3015W08-U100D3B0A Виробник : KYOCERA AVX WxP3015W08_Series_DS.pdf Antennas WX-Family WiFi 6E & 7 PCB 100mm Cable MH