WAVE-40-125
WAVE-40-125 Wakefield Thermal Solutions
Wave%20Series.pdf
Виробник: Wakefield Thermal Solutions
Description: ANCHOR HEATSINK 40X40X12.5MM
Packaging: Bulk
Material: Aluminum Alloy
Length: 1.575" (40.00mm)
Shape: Square, Angled Fins
Type: Board Level
Width: 1.575" (40.00mm)
Package Cooled: BGA
Attachment Method: Clip
Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 3.16°C/W @ 200 LFM
Fin Height: 0.492" (12.50mm)
Material Finish: Black Anodized
на замовлення 492 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ANCHOR HEATSINK 40X40X12.5MM, Packaging: Bulk, Material: Aluminum Alloy, Length: 1.575" (40.00mm), Shape: Square, Angled Fins, Type: Board Level, Width: 1.575" (40.00mm), Package Cooled: BGA, Attachment Method: Clip, Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 3.16°C/W @ 200 LFM, Fin Height: 0.492" (12.50mm), Material Finish: Black Anodized.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WAVE-40-125 WAVE-40-125 Виробник : Wakefield-Vette Wakefield_Thermal_BGA_Data_Sheet-3050264.pdf Heat Sinks Low Profile Heat Sink BGA Chipset Aluminum Top Mount, 40x40x12.5mm, Wave Series
на замовлення 789 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
на замовлення 100 шт:
Мінімальне замовлення: 25
WAVE-40-125 WAVE-40-125 Виробник : Wakefield Thermal Wakefield-Thermal-BGA-Data-Sheet.pdf Heat Sinks Low Profile Heat Sink BGA Chipset Aluminum Top Mount, 40x40x12.5mm, Wave Series