WCLA1005V1-330-R
WCLA1005V1-330-R Eaton - Electronics Division
eaton-wcla1005v1-automotive-wire-wound-chip-inductor-data-sheet.pdf
Виробник: Eaton - Electronics Division
Description: FIXED IND 33NH 350MA 650 MOHM
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.047" L x 0.026" W (1.19mm x 0.66mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 650mOhm Max
Q @ Freq: 24 @ 250MHz
Frequency - Self Resonant: 2.35GHz
Ratings: AEC-Q200
Inductance Frequency - Test: 250 MHz
Supplier Device Package: 0402
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Inductance: 33 nH
Current Rating (Amps): 350 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 33NH 350MA 650 MOHM, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.047" L x 0.026" W (1.19mm x 0.66mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 650mOhm Max, Q @ Freq: 24 @ 250MHz, Frequency - Self Resonant: 2.35GHz, Ratings: AEC-Q200, Inductance Frequency - Test: 250 MHz, Supplier Device Package: 0402, Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), Inductance: 33 nH, Current Rating (Amps): 350 mA.