WCLA2012V1-100-R
WCLA2012V1-100-R Eaton Electronics
eaton-wcla2012v1-automotive-wire-wound-chip-inductor-data-sheet.pdf
Виробник: Eaton Electronics
RF Inductors - SMD WCLA Auto Chip IND 2012 10nH 2 Pads
на замовлення 171 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 10NH 600MA 150MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.091" L x 0.067" W (2.30mm x 1.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 150mOhm Max, Q @ Freq: 50 @ 500MHz, Frequency - Self Resonant: 4.2GHz, Ratings: AEC-Q200, Inductance Frequency - Test: 250 MHz, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.060" (1.52mm), Part Status: Active, Inductance: 10 nH, Current Rating (Amps): 600 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WCLA2012V1-100-R WCLA2012V1-100-R Виробник : Eaton - Electronics Division eaton-wcla2012v1-automotive-wire-wound-chip-inductor-data-sheet.pdf Description: FIXED IND 10NH 600MA 150MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.091" L x 0.067" W (2.30mm x 1.70mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 150mOhm Max
Q @ Freq: 50 @ 500MHz
Frequency - Self Resonant: 4.2GHz
Ratings: AEC-Q200
Inductance Frequency - Test: 250 MHz
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.060" (1.52mm)
Part Status: Active
Inductance: 10 nH
Current Rating (Amps): 600 mA
на замовлення 390 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Q @ Freq: 50 @ 500MHz
Ratings: AEC-Q200
Supplier Device Package: 0805
Part Status: Active
Inductance: 10 nH
Current Rating (Amps): 600 mA