WCLA3225V1-100-R
WCLA3225V1-100-R Eaton Electronics
eaton-wcla3225v1-automotive-wire-wound-chip-inductor-data-sheet-elx1153-en.pdf
Виробник: Eaton Electronics
RF Inductors - SMD Chip IND 10.0uH 0.57A SMT 2 Pad
на замовлення 20628 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CHIP IND 10.0UH 0.57A SMT 2 PAD, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.142" L x 0.110" W (3.60mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 390mOhm Max, Q @ Freq: 10 @ 2.52MHz, Frequency - Self Resonant: 25MHz, Ratings: AEC-Q200, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Supplier Device Package: 1210, Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm), Part Status: Active, Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 570 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WCLA3225V1-100-R WCLA3225V1-100-R Виробник : Eaton - Electronics Division eaton-wcla3225v1-automotive-wire-wound-chip-inductor-data-sheet-elx1153-en.pdf Description: CHIP IND 10.0UH 0.57A SMT 2 PAD
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.142" L x 0.110" W (3.60mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 390mOhm Max
Q @ Freq: 10 @ 2.52MHz
Frequency - Self Resonant: 25MHz
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Supplier Device Package: 1210
Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm)
Part Status: Active
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 570 mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
WCLA3225V1-100-R WCLA3225V1-100-R Виробник : Eaton utomotive-wire-wound-chip-inductor-data-sheet-elx1153-en.pdf Inductor RF Wirewound 10uH 10% 2.52MHz 10Q-Factor Ferrite 0.57A 0.39Ohm DCR 1210 Automotive T/R
товару немає в наявності
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Q @ Freq: 10 @ 2.52MHz
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 1210
Part Status: Active
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 570 mA