WCM 1211FASV-102-LM
WCM 1211FASV-102-LM TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
WCM1211FASV-SERIES-LM.pdf
Виробник: TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Description: 2 LINE COMMON MODE CHOKE SURFACE
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.472" L x 0.433" W (12.00mm x 11.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.236" (6.00mm)
Voltage Rating - DC: 80V
Current Rating (Max): 7A
DC Resistance (DCR) (Max): 8mOhm
Part Status: Active
Impedance @ Frequency: 1 kOhms @ 100 MHz
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 2 LINE COMMON MODE CHOKE SURFACE, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.472" L x 0.433" W (12.00mm x 11.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, Height (Max): 0.236" (6.00mm), Voltage Rating - DC: 80V, Current Rating (Max): 7A, DC Resistance (DCR) (Max): 8mOhm, Part Status: Active, Impedance @ Frequency: 1 kOhms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Power Line
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.236" (6.00mm)
Voltage Rating - DC: 80V
Current Rating (Max): 7A
Part Status: Active