WCM0207HP-3K9GT2
WCM0207HP-3K9GT2 TT ELECTRONICS / WELWYN
3361027.pdf
Виробник: TT ELECTRONICS / WELWYN
Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - WCM0207HP-3K9GT2 - MELF-Widerstand, Oberflächenmontage, 3.9 kohm, WCM Series, 350 V, Kohleschicht, 1 W, ± 2%
tariffCode: 85332900
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: MELF 0207
Widerstandstechnologie: Kohleschicht
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 1W
Widerstand: 3.9kohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: 2%
Temperaturkoeffizient: 0, -350ppm/°C
euEccn: NLR
Produktpalette: WCM Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 350V
Betriebstemperatur, max.: 155°C
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 1858 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - WCM0207HP-3K9GT2 - MELF-Widerstand, Oberflächenmontage, 3.9 kohm, WCM Series, 350 V, Kohleschicht, 1 W, ± 2%, tariffCode: 85332900, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: MELF 0207, Widerstandstechnologie: Kohleschicht, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, Nennleistung: 1W, Widerstand: 3.9kohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: 2%, Temperaturkoeffizient: 0, -350ppm/°C, euEccn: NLR, Produktpalette: WCM Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 350V, Betriebstemperatur, max.: 155°C, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WCM0207HP-3K9GT2 WCM0207HP-3K9GT2 Виробник : TT ELECTRONICS / WELWYN 3361027.pdf Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - WCM0207HP-3K9GT2 - MELF-Widerstand, Oberflächenmontage, 3.9 kohm, WCM Series, 350 V, Kohleschicht, 1 W, ± 2%
tariffCode: 85332900
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 1W
Widerstand: 3.9kohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: 2%
euEccn: NLR
Produktpalette: WCM Series
Nennspannung: 350V