WCM2012F2SF-201T03
WCM2012F2SF-201T03 TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
WCM2012F2SF-SERIES.pdf
Виробник: TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Description: CMC 300MA 2LN 200 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric), 4 PC Pad
Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 0.055" (1.40mm)
Voltage Rating - DC: 50V
Current Rating (Max): 300mA
DC Resistance (DCR) (Max): 400mOhm
Impedance @ Frequency: 200 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 2000 шт:
Написати відгук
Description: CMC 300MA 2LN 200 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), 4 PC Pad, Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Height (Max): 0.055" (1.40mm), Voltage Rating - DC: 50V, Current Rating (Max): 300mA, DC Resistance (DCR) (Max): 400mOhm, Impedance @ Frequency: 200 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WCM2012F2SF-201T03 WCM2012F2SF-201T03 Виробник : TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd. WCM2012F2SF-SERIES.pdf Description: CMC 300MA 2LN 200 OHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Height (Max): 0.055" (1.40mm)
Voltage Rating - DC: 50V
Current Rating (Max): 300mA