WCM2012F2SV-121T03
WCM2012F2SV-121T03 TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
WCM%28V%29-SERIES.pdf
Виробник: TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Description: CMC 2LN 120OHM 300MOHM 400MA AE
Packaging: Tape & Reel (TR)
на замовлення 4000 шт:
Написати відгук
Description: CMC 2LN 120OHM 300MOHM 400MA AE, Packaging: Tape & Reel (TR).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WCM2012F2SV-121T03 WCM2012F2SV-121T03 Виробник : TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd. WCM%28V%29-SERIES.pdf Description: CMC 2LN 120OHM 300MOHM 400MA AE