WCM3216F2SF-121T03
WCM3216F2SF-121T03 TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
WCM-SERIES.pdf
Виробник: TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Description: CMC 350MA 2LN 120 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 0.051" (1.30mm)
Voltage Rating - DC: 50V
Current Rating (Max): 350mA
DC Resistance (DCR) (Max): 300mOhm
Impedance @ Frequency: 120 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 350MA 2LN 120 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Height (Max): 0.051" (1.30mm), Voltage Rating - DC: 50V, Current Rating (Max): 350mA, DC Resistance (DCR) (Max): 300mOhm, Impedance @ Frequency: 120 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WCM3216F2SF-121T03 WCM3216F2SF-121T03 Виробник : TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd. WCM-SERIES.pdf Description: CMC 350MA 2LN 120 OHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Height (Max): 0.051" (1.30mm)
Voltage Rating - DC: 50V
Current Rating (Max): 350mA