WCM5555FASV-102-LM
WCM5555FASV-102-LM TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
WCM5555FASV%20SERIES%20LM.pdf
Виробник: TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Description: CMC 2LN 1000OHM 20MOHM 3A
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.217" L x 0.217" W (5.50mm x 5.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.138" (3.50mm)
Voltage Rating - DC: 80V
Current Rating (Max): 3A
DC Resistance (DCR) (Max): 20mOhm
Impedance @ Frequency: 1 kOhms @ 100 MHz
на замовлення 1500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 2LN 1000OHM 20MOHM 3A, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.217" L x 0.217" W (5.50mm x 5.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, Height (Max): 0.138" (3.50mm), Voltage Rating - DC: 80V, Current Rating (Max): 3A, DC Resistance (DCR) (Max): 20mOhm, Impedance @ Frequency: 1 kOhms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WCM5555FASV-102-LM WCM5555FASV-102-LM Виробник : TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd. WCM5555FASV%20SERIES%20LM.pdf Description: CMC 2LN 1000OHM 20MOHM 3A
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Power Line
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.138" (3.50mm)
Voltage Rating - DC: 80V
Current Rating (Max): 3A