WCM5555FASV-701-LM
WCM5555FASV-701-LM TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
WCM5555FASV%20SERIES%20LM.pdf
Виробник: TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Description: CMC 2LN 700OHM 13MOHM 3.8A
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.217" L x 0.217" W (5.50mm x 5.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.138" (3.50mm)
Voltage Rating - DC: 80V
Current Rating (Max): 3.8A
DC Resistance (DCR) (Max): 13mOhm
Impedance @ Frequency: 700 Ohms @ 100 MHz
Написати відгук
Description: CMC 2LN 700OHM 13MOHM 3.8A, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.217" L x 0.217" W (5.50mm x 5.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, Height (Max): 0.138" (3.50mm), Voltage Rating - DC: 80V, Current Rating (Max): 3.8A, DC Resistance (DCR) (Max): 13mOhm, Impedance @ Frequency: 700 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WCM5555FASV-701-LM WCM5555FASV-701-LM Виробник : TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd. WCM5555FASV%20SERIES%20LM.pdf Description: CMC 2LN 700OHM 13MOHM 3.8A
Filter Type: Power Line
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.138" (3.50mm)
Voltage Rating - DC: 80V
Current Rating (Max): 3.8A