WCM9070-102T40-M
WCM9070-102T40-M TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
WCM%20SERIES.pdf
Виробник: TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Description: 2 LINE COMMON MODE CHOKE SURFACE
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad
Size / Dimension: 0.354" L x 0.276" W (9.00mm x 7.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 0.189" (4.80mm)
Voltage Rating - DC: 80V
Current Rating (Max): 4A
DC Resistance (DCR) (Max): 13mOhm
Part Status: Active
Impedance @ Frequency: 1 kOhms @ 100 MHz
на замовлення 700 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 2 LINE COMMON MODE CHOKE SURFACE, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad, Size / Dimension: 0.354" L x 0.276" W (9.00mm x 7.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Height (Max): 0.189" (4.80mm), Voltage Rating - DC: 80V, Current Rating (Max): 4A, DC Resistance (DCR) (Max): 13mOhm, Part Status: Active, Impedance @ Frequency: 1 kOhms @ 100 MHz.
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Height (Max): 0.189" (4.80mm)
Voltage Rating - DC: 80V
Current Rating (Max): 4A
Part Status: Active