WD2F100WB3AR300
WD2F100WB3AR300 JAE Electronics
topics_id=66820&ext_no=06&index=0&_lang=en
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN RCPT 100POS SMD GOLD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: Board Guide
Connector Type: Receptacle, Center Strip Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 104 (100 + 4 Power)
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Height Above Board: 0.457" (11.60mm)
Contact Finish Thickness: 11.8µin (0.30µm)
Part Status: Active
Number of Rows: 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT 100POS SMD GOLD, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Board Guide, Connector Type: Receptacle, Center Strip Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 104 (100 + 4 Power), Pitch: 0.020" (0.50mm), Height Above Board: 0.457" (11.60mm), Contact Finish Thickness: 11.8µin (0.30µm), Part Status: Active, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WD2F100WB3AR300 WD2F100WB3AR300 Виробник : JAE Electronics topics_id=66820&ext_no=06&index=0&_lang=en Description: CONN RCPT 100POS SMD GOLD
Packaging: Cut Tape (CT)
Features: Board Guide
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Part Status: Active
Number of Rows: 2
товару немає в наявності
WD2F100WB3AR300 Виробник : JAE Electronics JAEIS03570_1-2550434.pdf PCI Express/PCI Connectors DOCKING CONN RECPT 100POS SMT STR TYP