WD2F144WB4R400
WD2F144WB4R400 JAE Electronics
Input_OutputConn_PG_V2.2.pdf
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN RCPT 144POS SMD GOLD
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 148 (144 + 4 Power)
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Height Above Board: 0.303" (7.70mm)
Contact Finish Thickness: 11.8µin (0.30µm)
Mated Stacking Heights: 14mm
Part Status: Active
Number of Rows: 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT 144POS SMD GOLD, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Board Guide, Connector Type: Receptacle, Center Strip Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 148 (144 + 4 Power), Pitch: 0.020" (0.50mm), Height Above Board: 0.303" (7.70mm), Contact Finish Thickness: 11.8µin (0.30µm), Mated Stacking Heights: 14mm, Part Status: Active, Number of Rows: 2.
Інші пропозиції WD2F144WB4R400
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WD2F144WB4R400 WD2F144WB4R400 Виробник : JAE Electronics Input_OutputConn_PG_V2.2.pdf Description: CONN RCPT 144POS SMD GOLD
Features: Board Guide
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Mated Stacking Heights: 14mm
Part Status: Active
Number of Rows: 2
товару немає в наявності
WD2F144WB4R400 Виробник : JAE Electronics JAEIS03570_1-2550434.pdf PCI Express/PCI Connectors 144P Rcpt, SMT PCI Express, 7.7mm