WD2M144WB2R300
WD2M144WB2R300 JAE Electronics
?topics_id=66829&ext_no=06&index=1&_lang=en
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN PLUG 144POS SMD GOLD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: Board Guide, Solder Retention
Connector Type: Plug, Outer Shroud Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 148 (144 + 4 Power)
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Height Above Board: 0.413" (10.50mm)
Contact Finish Thickness: 11.8µin (0.30µm)
Number of Rows: 2
на замовлення 300 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 300
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG 144POS SMD GOLD, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Board Guide, Solder Retention, Connector Type: Plug, Outer Shroud Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 148 (144 + 4 Power), Pitch: 0.020" (0.50mm), Height Above Board: 0.413" (10.50mm), Contact Finish Thickness: 11.8µin (0.30µm), Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WD2M144WB2R300 WD2M144WB2R300 Виробник : JAE Electronics ?topics_id=66829&ext_no=06&index=1&_lang=en Description: CONN PLUG 144POS SMD GOLD
Packaging: Cut Tape (CT)
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Number of Rows: 2
на замовлення 484 шт:
Кількість Ціна
WD2M144WB2R300 WD2M144WB2R300 Виробник : JAE Electronics JAEIS03570_1-2550434.pdf PCI Express/PCI Connectors 144P Docking Plug PCI Express, 10.5mm