WDBR1-150RKTW
WDBR1-150RKTW Welwyn (TT electronics)
wdbr.pdf
Виробник: Welwyn (TT electronics)
Res Thick Film 150 Ohm 10% 1000W 600ppm/°C Faston Bolt-On Bulk
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Thick Film Resistors - Through Hole 150 ohm 10% 1.5kW Push-On Connectors.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WDBR1-150RKTW WDBR1-150RKTW Виробник : Welwyn (TT electronics) wdbr.pdf Res Thick Film 150 Ohm 10% 1000W 600ppm/°C Faston Bolt-On Bulk
на замовлення 16 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
WDBR1-150RKTW WDBR1-150RKTW Виробник : Welwyn Components / TT Electronics WDBR.pdf Thick Film Resistors - Through Hole 150 ohm 10% 1.5kW Push-On Connectors